O nas

Krótka Historia

PROTRUST Real Estate to butikowa kancelaria doradcza powstała jako zwieńczenie analizy rynku firm konsultingowych związanych z sektorem nieruchomości.

Ewa Jakubowska inicjatorka i założycielka PROTRUST związana z sektorem nieruchomości od ponad 10 lat, swoją historię z branżą rozpoczęła w Londynie, kiedy to po uzyskaniu dyplomu magistra prawa na Uniwersytecie Warszawskim, kontynuowała studia podyplomowe na University of London.

W Londynie Ewa rozpoczęła pracę dla brytyjskiego funduszy private equity inwestującego w nieruchomości między innymi w Polsce, Niemczech i Turcji. Po kilku latach relokowana do Polski by koordynować dalsze inwestycje funduszu, Ewa kształciła się dalej branżowo uzyskując państwową licencję zarządcy nieruchomości oraz kształcąc się w ramach międzynarodowych kursów CCIM. W tym samym czasie obserwowała funkcjonowanie różnego typu firm oferujących usługi doradcze w segmencie nieruchomości. Konsekwencją tych obserwacji było stworzenie Kancelarii opartej o fundamentalne dla fundatorki wartości , którymi są bezpieczeństwo, zaufanie i profesjonalizm.

Kancelaria PROTRUST Real Estate gwarantuje możliwość stworzenia bezpiecznego, a zarazem skutecznego modelu inwestycyjnego uwzględniającego wolumen i indywidualne preferencje partnera biznesowego. Kancelaria dba o relacje i zapewnia poszanowanie potrzeb każdego inwestora.

Dysponujemy doświadczeniem opartym o zróżnicowane grono klientów.
Profesjonalizm, dokładność i szacunek wobec inwestorów to nasze dewizy.
Posiadamy wiedzę pozwalającą optymalnie wykorzystać możliwości i czas.
Jakość cenimy najwyżej.

 

Strefa działań

PROTRUST Real Estate zapewnia kompleksowe doradztwo w butikowym wydaniu.

Szyte na miarę, indywidualnie dopasowane rozwiązania pozwalają na sprawne przeprowadzenie każdego zadania i transakcji. Niekonwencjonalne rozwiązania i szerokie doświadczenie zespołu to gwarancja optymalnego wyboru.  Inwestora traktujemy jak przyjaciela – cenimy każdą nawiązaną relację i dbamy o powodzenie inwestycji. Stawiamy na zaufanie i trwałość współpracy.

pasek pol
Zaufali Nam

W ramach naszych działań mamy zaszczyt i przyjemność pracować dla szerokiego spectrum odbiorców. Do współpracy wybieramy firmy o podobnych wartościach – kompetentne i godne zaufania.

Naszymi Klientami są deweloperzy, firmy sieciowe z różnych branż poszukujące lokali pod nowe placówki, obcokrajowcy działający w swoim imieniu lub w ramach struktur funduszowych lub korporacyjnych, jak również właściciele MiŚ przedsiębiorstw poszukujący lokali do najmu pod prowadzoną działalności lub zakupu inwestycyjnego a także osoby indywidualne poszukujące pomocy w poszukiwaniach mieszkania lub lokalu inwestycyjnego jak i optymalnej możliwości sfinansowania planowanego zakupu. W szczególności pracujemy z bankami, funduszami, firmami leasingowymi, kancelariami prawnymi, klinikami i innymi podmiotami medycznymi, przedstawicielami świata mody i właścicielami gastronomii.

Poniżej przedstawiamy kilka firm, które zgodziły się na upublicznienie informacji o współpracy.

Zespół

PROTRUST Real Estate to dynamicznie rozwijający się zespół doświadczonych profesjonalistów związanych od lat z rynkiem nieruchomości, który zawsze chętnie i sprawnie dostosowują się do indywidualnych potrzeb swoich klientów. W naszej działalności kierujemy się przede wszystkim dobrem naszego Klienta.

Oferujemy usługi doradztwa i pośrednictwa w zakresie sprzedaży, kupna oraz najmu wszelkiego rodzaju nieruchomości: lokali użytkowych, domów, mieszkań, działek budowanych. Nasza firma świadczy pełną obsługę transakcyjną, włączając ubezpieczenia inwestycji oraz wybór najkorzystniejszych form kredytowania. Oferujemy także pomoc w pozyskiwaniu finansowania – prognozy, biznes plany oraz negocjacje.

W celu ciągłego podnoszenia naszych kwalifikacji i efektywności usług regularnie bierzemy udział w różnego rodzaju szkoleniach. Naszym klientom zapewniamy bezpieczeństwo transakcji, kompleksową obsługę prawną oraz przede wszystkim zaangażowanie i wytrwałość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Kontakt

SIEDZIBA

PROTRUST Real Estate
ul. Nowogrodzka 47a
00-695 Warszawa
+48 512 869 237
lp.moc.tsurtorp@ofni

Godziny Otwarcia: 09:00 – 15:00


BIURO MOKOTÓW

PROTRUST Real Estate
ul. Ludwika Narbutta 11/4
02-536 Warszawa
+48 22 646 36 27
+48 512 869 237
lp.moc.tsurtorp@ofni

Godziny Otwarcia: 10:00 – 18:00